БУТИ ЗДОРОВИМ МОЖЛИВО І НЕОБХІДНО!

З НАМИ ВИ ЦЬОГО ДОСЯГНЕТЕ!

ЩО МИ ВИЛІКОВУЄМО В ЦЕНТРІ СІМЕЙНОЇ ОРТОПЕДІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ

Сколіоз

Це захворювання, яке характеризується викривленням хребта від своєї природньої осі. Важливо своєчасно поставити діагноз і розпочати лікування, адже в цьому процесі задіяні всі відділи хребта, що при прогресуванні захворювання призведе до його скручування. Для постановки діагнозу лікар проводить зовнішній огляд, призначає проходження ряду медичних досліджень, основним з яких є рентгенографія.

Якщо лікар діагностував початкову ступінь викривлення, рекомендується відразу почати лікування, адже сколіоз грудного відділу — це прогресуюче захворювання, що приводить згодом до деформації всього хребетного стовпа, до посиленого фізіологічного вигину. При розвитку хвороби страждає весь організм, положення змінює грудна клітка, таз, збій дають багато органів.


Дуже важливо попередити це захворювання у дітей. Прояв цієї хвороби найчастіше зустрічається у віці від 8 до 14 років. Необхідно вчасно діагностувати хворобу, тому відвідування дитячого ортопеда повинно бути обов’язковим двічі на рік.


Методика лікування сколіозу дає змогу повністю позбавити дітей цього захворювання, а у дорослих – призупинити розвиток хвороби і значно полегшити її прояви. Тож звертайсь – з нами будете здорові!

Сутулість


Сутулість — деформація спини, що виникає найчастіше внаслідок слабкості м’язів і відсутності правильної звички тримати поставу. Як правило, сутулість спостерігається в дитячому віці, особливо в період посиленого зростання скелета. У підлітків сутулість може придбати стійку форму з формуванням викривлення хребта — посиленого грудного кіфозу. При цьому деформації піддаються кісткові структури хребетного стовпа, тому захворювання на цій стадії вже з певними труднощами насилу піддаються консервативним видом лікування. Головне – не зволікати із зверненням до лікаря! Вчасний початок лікування – гарантія його успіху!

Остеохондроз

Остеохондроз (від грецького «osteon» = кістки і «chondron« = хрящ) викликано змінами в хрящі диска із супроводжуючою реакцією, яка відбувається в тілі хребця. При цьому захворюванні, дегенеративні зміни відбуваються в міжхребцевому диску. Висота диска зменшується, і його фізіологічні функції відповідно теж зменшуються, в результаті чого відбувається руйнування суглобів. Не лікування захворювання призводить до прояв протрузій і гриж.

У нашому медичному центрі проводиться комплексне лікування остеохондрозу, напрацьований великий досвід, використовуються авторські методики.

Кожному пацієнту визначається персональна схема лікування, в залежності від стадії захворювання, клінічних проявів остеохондрозу, наявності супутніх захворювань і протипоказань до терапії.

Плоскостопість


Плоскостопість – захворювання, яке часто зустрічається у дорослих і дітей. Може існувати деяка кількість обставин походження даної патології, всі вони призводять до безпорадності зв’язкового агрегату, порушення тонусу і безпорадності м’язів, уплощенню поздовжнього або поперечного склепінь стопи. Не лікування плоскостопості призводить до захворювань колінних, тазостегнових суглобів і до захворювань хребта! Плоскостопість можливо повністю вилікувати у дітей при вчасному зверненні до лікаря. Лікування плоскостопості у дорослих носить реабілітаційний та профілактичний характер. Як результат такого лікування в нашому Центрі – це значне поліпшення симптоматики і відчутне функціональне покращення роботи всього опорно-рухового апарату пацієнта.

БІЛЬ 

Через біль рухи людини обмежені, виникає функціональне блокування роботи суглобів та м’язів нервовою системою при проявах болю, порушується координація, м’язи слабшають, втрачається еластичність міжхребетних дисків, знижується живлення суглобів. Результат – ще більше запалення, прояв нових хвороб, втрата рухливості!

  • В коліні

Біль в коліні, різкий і ріжучий або, навпаки, ниючий і нав’язливий, значно погіршує якість життя і в більшості випадків вимагає звернення до фахівця. Неможливість швидко ходити або бігати, кульгавість, підвищена набряклість — це симптоми, серйозних захворювань суглоба (синовіт, артроз), при яких необхідно терміново звернутись до лікаря, щоб не втратити рухливість суглоба.

  • В лікті

Хворобливі відчуття в ліктьовому суглобі рідко змушують людину звертатися до лікаря, особливо, якщо неприємні відчуття проходять швидко і турбують тільки після фізичних навантажень. Але при сильному больовому синдромі, який зберігається тривалий час, необхідно звернутися за допомогою до лікаря, щоб встановити діагноз і зупинити процес дегенерації ліктьового суглоба.

  • В плечі

Навіть слабка біль в плечі приносить дискомфорт і занепокоєння, а коли болі в плечовому суглобі сильні, необхідно терміново звернутись до лікаря. Запалення м’язів, зв’язок, суглоба можуть привести до втрати його рухливості.

  • У попереку

Біль може виникнути через травми хребта або перенапруження і пошкодження м’язів нижньої частини спини. Причиною болю можуть бути викривлення хребта, грижі, протрузії, запальні процеси у хребців і защемлення нервів. Не зволікайте, зверніться до лікаря, щоб вчасно виявити захворювання і почати лікування.

  • У спині

Больові відчуття в області спини — найпоширеніша скарга у людей середнього і старшого віку. У першій віковій категорії недуга часто виникає через постійну сидячу роботу. У більш зрілому віці додаються радикуліти і остеохондрози. Біль — це симпотом негаразду із здоров’ям, не треба терпіти, необхідно звернутись до лікаря, встановити причину болю і знайти шлях позбавитись захворювання.

  • У стопі

Біль у стопі і щиколотці виникає через травми, розтягнення і переломи. Стопи можуть боліти через те, що ви носите високі підбори, занадто вузьке або неправильно підібране взуття. Біль в області стопи і щиколотки також виникає через травми при заняттях спортом. Лікар обов’язково встановить первинний діагноз, порекомендує лікування.

  • В шиї

Біль в шиї зазвичай виникає через стрес, м’язові спазми, протрузії в шийному відділі хребта і неправильну поставу. Чим доросліше ми стаємо, тим частіше стикаємося з цією проблемою, але вчасне звернення до лікаря дасть можливість вилікувати захворювання або загальмувати хронічний процес захворювання.

  • Між лопатками

Біль в лопатках може вказувати на різноманітні захворювання: від розтягнутих зв’язок і м’язів до пошкодження хребта та інфаркту. Навіть, якщо біль слабкий і не поширюється до грудної клітки, необхідно звернутись до лікаря! Краще попередити захворювання, ніж потім його лікувати!

  • В тазостегновому суглобі

Тазостегнові суглоби забезпечують рухливість всього тіла, тому біль в цій області може утруднити повсякденну активність. При болю в стегні проблеми виникають навіть з тим, щоб встати з ліжка, піднятися по сходах і пройтися пішки, не кажучи вже про пробіжки. Дуже важливо з такими симптомами звернутись до лікаря, щоб запобігти руйнування суглобу і хірургічного втручання.

В 80% випадків захворювання суглоба можна вилікувати і відновити рух в суглобі спеціальними вправами в поєднанні з медикаментозним лікуванням.

Артроз

Артроз, також відомий як остеоартрит, є захворюванням, викликаним хронічним зносом хряща. На відміну від артриту, болі, при якому з’являються часто вночі, болі при артрозі з’являються більш-менш безперервно, часто відчуваються протягом дня і посилюються в русі.

Найбільш поширені випадки цього захворювання — артроз колінного суглоба, артроз тазостегнового суглоба. Деякі інші суглоби можуть бути зачеплені цим захворюванням, включаючи пальці, щиколотки, зап’ястя і плечі.

Лікування артрозу на ранніх стадіях найбільш ефективно, лікування хронічного артрозу більш ускладнене, потребує тривалого комплексного лікування – медикаментозного і функціонального. У разі не лікування можливе руйнування суглобового хряща, деформація суглоба і втрата його рухливості. 

Радикуліт

Кілька десятиліть тому радикуліт діагностували в основному у людей старшого віку. В даний час з симптомами, характерними для радикуліту, до лікарів все частіше звертаються люди середнього віку і молодь. 

Радикуліт, всупереч існуючій думці, самостійним захворюванням не є, представляючи собою групу неврологічних симптомів, що виникають унаслідок здавлювання корінців нервів спинного мозку або в результаті запалення нервових корінців. При ураженні корінців нервів виникають моторні, вегетативні і больові порушення в різних відділах хребта. Патологічні зміни в хребті можуть протікати безсимптомно, тому захворювання проявляється в період загострення. В нашому Центрі пацієнти назавжди можуть позбавитись такого захворювання, не зволікайте із зверненням!

Міжреберна невралгія

Якщо ви відчуваєте біль в області міжреберного простору, який частіше проявляється в бічній локації по місцю проходження нерву, то це свідчить про наявність міжреберної невралгії.

У професійному середовищі ця недуга називається торакалгія. Може супроводжуватися іншими неприємними відчуттями, що викликають дискомфорт (печіння, локальні оніміння та ін.).

Найбільш поширена ліва міжреберна невралгія. Нерідко з’являється в результаті патологічних станів, ураження всіляких внутрішніх органів і систем, але перш ніж приступити до лікування, необхідно встановити причину цього захворювання, а це може зробити тільки лікар!

Оніміння пальців

Якщо німіють пальці рук — такий симптом вважається неврологічним і може говорити про здавлені, запалені або ушкоджені нерви чутливості. При неврології також присутні болі або неприємні відчуття у вигляді поколювання, «повзання мурашок». Причини можуть бути різні, але найпоширеніше – протрузії в шийному відділку хребта.

Міжхребцева грижа

Міжхребцева грижа — хвороба викликана внаслідок розриву фіброзного кільця в міжхребцевому диску, результатом чого є вихід назовні ядра, яке утворює грижу, яка закріплюється в області хребетного каналу. 

Грижа міжхребцевого диска, послуга в лікуванні якої надається в нашому медичному центрі, може виникати в результаті різних причин: ними можуть бути як спадкові особливості, так і не достатній розвиток м’язового корсету людини. 

Також вагомими причинами виникнення міжхребцевих гриж можуть бути перенесені раніше інфекційні захворювання, травми і великі фізичні навантаження на хребет. Частим місцем локалізації міжхребцевих гриж є область попереково-крижового відділу. Лікування в більшості випадків не вимагає хірургічного втручання, досить пройти курс кинезіотерапії під керівництвом досвідченого реабілітолога.

хвороба Бехтерева

Хвороба Бехтерева або анкілозуючий спондилоартрит — це хронічна і прогресуюча хвороба, яка проявляє себе у вигляді запалення суглобів хребта. При тривалому запаленні, як результат відбувається порушення рухів в суглобах і, як наслідок цього прояву — практично нерухливий хребет.

Найбільше до цієї хвороби схильні чоловіки, вік яких 20-40 років, а сама хвороба починає розвиватися ще в віці 15 років.

На сьогоднішній день при лікуванні захворювання Бехтерева вживаються нестероїдні протизапальні засоби, глюкокортикоїди, при важкому перебігу хвороби показані імунодепресанти. Крім лікувальної терапії використовуються фізіотерапія, масаж, мануальна терапія і лікувальна гімнастика.  Масаж м’язів спини знижує болі в хребті, зменшує м’язову слабкість, підсилює м’язи. Лікувальну гімнастику і кінезіотерапію (лікування рухом) потрібно проводити регулярно 1-2 рази в день. 

Синдром хребетної артерії

Синдром хребетної артерії — це порушення кровообігу судин, які знаходяться всередині хребта. Це найчастіша причина інсультів в молодому віці, тому вчасне звернення до лікаря не тільки збереже Вам здоров’я, але й життя!

Ми лікуємо ортопедичні хвороби у немовлят, такі як:

  • Дисплазія тазостегнових суглобів

  • Кривошия

  • Вроджений вивих стегна та інші

Проводимо обов’язкові профілактичні огляди дітей до 1 року (в 1, 3, 6, 12 місяців) для виявлення ортопедичних патологій.

Якщо Ви захворіли, Вас  турбує біль, Ви обмежені в русі — не засмучуйтесь! Ми спроможні Вам допомогти вилікуватись на будь-якій стадії захворювання! Наш професіоналізм та досвід і Ваше бажання вилікуватись призведуть до очікуваного результату!

Головна гарантія одужання – це вчасне звернення до лікаря!